Jak nosí mikešky malé děti?

Vloženo:8.10.2012 | Zobrazeno:2801x

Připravila jsem si pro vás spoustu fotek mé malé dětské modelky Alíšky, na kterých uvidíte, jak nosí mikešky malé děti. Kochejte se, jak to té princezně sluší:-)

Mikešky pro děti od cca 1 roku do cca 3 let najdete v mém e-shopu v těch třech mini-číslech, která si můžete vybrat ve filtrování podle velikosti. K dispozici máte širokou škálu barev a postupně doplňuji i nové vzory.

Mikešky jsou veselé a barevné, také kraječky jsem zvolila barevné, takže si určitě vyberete. Ideálně se hodí i jako dárek, který přinesete, když se chystáte na návštěvu k příbuzným nebo kamarádům, kteří mají doma takhle malého prcka.

Maminky je svým dcerkám s oblibou oblékají k šatičkám a sandálkám, ale jak vidíte na obrázcích dole, ani ke kalhotům a zavřeným botkám nejsou ponožky s krajkou marné...


Mikešky a šatičkyV létě je to jasné. Žádné dlouhé kalhoty, žádný svetr, ale pěkně šatičky, sandálky a hurá do světa. Barevné mikešky se k šatičkám skvěle hodí, to ostatně vidíte sami.


Mikešky - ponožky s krajkouMikešky - ponožky s krajkou

 

Alíščina maminka Jana mi při každém setkání vypráví, kde s malou byly a jak tam byli všichni unešeni z toho, jak jí mikešky sluší. A to je pro mě vždy ta nejkrásnější zpráva.


Mikešky - ponožky s krajkouMikešky - ponožky s krajkou


Jak vidíte, Alíška má snad všechny modely Mikešek Květinek, takže opravdu nezáleží na tom, jakou barevnou kombinaci zrovna na sobě má - v šatníku se ty pravé ponožky s krajkou najdou vždycky:-)


Mikešky - ponožky s krajkouMikešky - ponožky s krajkou


U mikešek pro takto malé děti nevolím japonskou krajku, protože mi připadá zbytečně drahá vzhledem k tomu, jak rychle nožka roste. Navíc naškrobená barevná kraječka působí veseleji a ještě k tomu mám jeden
důvod, který ocení zejména mámy (ale i tátové, pokud jsou to oni, kdo doma perou): tato barevná krajka úplně v pohodě přežije i praní v pračce na čtyřicet stupňů.


Mikešky - ponožky s krajkouMikešky - ponožky s krajkou


Barvičky zůstanou zářivé, kraječka se nesrazí, což se u té japonské stane vždy, pokud ji vyperete jinak než ručně. A protože se asi moc nečeká, že by roční a dvouleté děti dbaly na to, aby se někde neušpinily, je tato krajka opravdu více než praktická.

Mikešky - ponožky s krajkou


Samozřejmě ale pokud máte zájem ušít mikešky pro takto malé děti s japonskou krajkou, stačí napsat. Ráda vyrábím mikešky na přání, pokud mám materiál. Jen se neostýchejte. 


Mikešky a dlouhé kalhoty

Mikešky však nevyniknou jen k šatičkám a sandálkům. Dětské ponožky s krajkou můžete holčičce obléct i k dlouhým kalhotám a zavřeným botkám


Mikešky - ponožky s krajkou

Mikešky - ponožky s krajkou


Jak vidíte na obrázku, kraječka je našita tak, aby vyčuhovala přesně mezi botičkou a nohavicí. Stačí, aby si dívenka pokrčila nožku a hned je mikeška vidět celá.Johanka Mikešová


Zpět
.