Blog

Mikešky Duo červená a černá

Mikešky Duo červená a černá

Novinky a zajímavosti

Řady e-shopu rozšířily nové mikešky - Duo červená a černá. A vypadají opravdu skvostně - jemně smetanová barva ponožky dává vyniknout výrazně kontrastní krajce v černé nebo červené barvě. Také nejde o obyčejnou krajku, ale o luxusní krajku z Japonska. Nádherné drobně vyšívané kvítky tvoří zajímavý detail, který určitě upoutá pozornost.

Druhá recenze na Mikešky

Druhá recenze na Mikešky

Z deníčku mikešekA je tu další recenze na Mikešky! Tentokrát si je vyzkoušela vášnivá milovnice punčochového zboží Venea, která zvolila nadkolenky Mikešky nad kolena Black.

Mikešky jedou na prázdniny aneb Poštovné ZDARMA!

Z deníčku mikešekMikešky k vám o prázninách přicestují zcela zdarma. Pokud si v e-shopu objednáte 3 a více párů ponožek s krajkou, nebudete až do konce prázdnin platit poštovné. Takže směle vybírejte pro sebe a celou svou rodinu či kamarády. Můžete se také s někým domluvit a objednat si balíček dohromady:-)
První recenze na Mikešky

První recenze na Mikešky

Z deníčku mikešekVyšla první recenze na můj e-shop. Odvážná a nápaditá Haru vyzkoušela mikešky i služby a je moc spokojená - to mě vždy zahřeje u srdce:-)
Jak se nosí mikešky

Jak se nosí mikešky

Jak se nosí mikešky

Mikešky jsou moje vlastní „děťátko", takže se není čemu divit, že málokdo tuší, jak vypadají oblečené na nohách a jaká všechna kouzla s nimi lze dělat. Tedy přesněji, jak jimi lze okouzlit!

Ráda bych vám tedy pro ilustraci názorně ukázala, jak se mikešky nosí a k jakému oblečení je můžete použít jako zajímavý módní doplněk. Jak a k čemu nosit mikešky?

Kolekce "Zmrzlinové mikešky" je tady

Kolekce "Zmrzlinové mikešky" je tady

Novinky a zajímavostiS nádhernou japonskou krajkou vznikají divy. Zatím poslední div se zrodil z tria ponožek v pastelových barvách - světle žlutá, světle růžová, světle modrá a z luxusních japonských krajek, které jsou pošity drobnými kvítečky ve stejné barvě. A kolekce Zmrzlinové mikešky je na světě! Vybírat můžete z Vanilkové zmrzliny, Jahodové zmrzliny a Šmoulové zmrzliny. V parných letních dnech budete k nakousnutí:-)
Ke každému páru mikešek praktický dáreček!

Ke každému páru mikešek praktický dáreček!

Novinky a zajímavostiMám pro vás radostnou zprávu! Ke každému páru mikešek ode dneška obdržíte také malý, avšak velmi praktický dáreček - kolíček s logem Mikešek.
Dnes dorazila dlouho očekávaná krajka z Japonska!

Dnes dorazila dlouho očekávaná krajka z Japonska!

Z deníčku mikešekTřikrát hurá, dnes konečně po téměř nekonečných peripetiích dorazila nádherná japonská krajka. Krásná japonská krajka vyšívaná na tylu dorazila teprve nyní, a to i přesto, že objednávka byla provedena přibližně před dvěma měsíci. Tak dlouho se protahovaly všechny komplikace kolem zahraniční platby mimo EU a celního řízení.
Novinka na mikeškách: japonská krajka

Novinka na mikeškách: japonská krajka

Z deníčku mikešekPráce na Mikeškách je stále spousta. E-shop už je téměř vyladěný, ještě je ale třeba rozšířit nabídku o zajímavé, neobvyklé a především KRÁSNÉ materiály. A co je tou nejdůležitější krásou mikešek? No přece krajka! Na co se tedy můžete těšit?
Jak správně pečovat o mikešky

Jak správně pečovat o mikešky

Jak se nosí mikešky

Protože mikešky nejsou obyčejné ponožky, ale jedná se o luxusní ponožky s krajkou, je potřeba o ně také náležitě pečovat, aby vydržely na vašich nohou déle než jen jedno nošení. Přečtěte si tedy pečlivě následující článek, v němž vám poradím, jak se o mikešky správně starat.

12345
.